خدا تورا که تراشید چشم خود را بست/ نگو کنار تو دست از گناه بردارم. افشین یدالهی a فرزاد حسنی - فرصتی و شبی با رادیو 7


دیشب بعد از مدتها به قول خودش از خونه ی مادرش رادیو دل کنده بود و اومده بود خونه مادر زنش تلویزیونءالبته برنامه ای که به خودیه خود همیشه بوی رادیو وشبانه هایش را میدهد.

فرزاد حسنی دیشب برای اولین بار مهمان این برنامه ی شبانه ی لطیف بود که از شبکه آموزش پخش میشود.

البته دیشب رنگ وبوی برنامه مثله هرشب نبود .اما منصور ضابطیان میخواست با حضور فرزاد کمکی بگیرد برای یادی از استاد عالیقدر "منوچهر نوذری

*که گوشه هایی از برنامه ها ی ایشون پخش شد وخاطراتی هم از زبان فرزاد از استاد نوذری نقل شد که فضای برنامه را البته دلنشین کرد.نکته جالب توجه برنامه این بود که 

*فرزادحسنی دیشب کاملا رادیویی ظاهر شده بود و از آن فرزادی که شور برنامه های تلویزیونی اش زبانزد است خبری نبود حتی لباس پوشیدنش مثله همیشه کامل برای دوربین نبود و پیدا بود که عملا برای برنامه ای رادیویی خودش را آماده کرده است.

 که البته این نکته ریزو قابل توجهی است که او برای هر اجرایی مناسب آن عمل میکند.

*از نکته های جالب دیگر برنامه دیشب این بود که فرزاد با هیجان و حاضرجوابی که دارد نقش مهمان را در برنامه ها نمی تواند ایفا کند وترجیح میدهد فاعل باشد تا مفعولءاین مطلب از قافیه چینی ها وشعر خوانی هایش موقع جواب به سوالها و صحبتهایش همچنین برخود با برنامه ریزیهای اجرای منصورضابطیان بسیار مشهود بود.

*هر ازگاهی مثله برنامه های چه فرصتی خودش که در جواب تلفنهای مخاطبین طنازی به خرج میدهد در برابر پیامکهایی که ضابطیان میخواند هم همین برخورد را میکرد.

متن: نوشته ای از وفای عزیز

عکسهای فرزاد حسنی در برنامه رادیو هفت

عکس منصور ضابطیان و فرزاد حسنی(برای بزرگتر دیدن عکسها روی آنان کلیلک کنید)

            

 چند فایل خاطره ای از چند برنامه فرزاد حسنی را آماده کردم.که حتما براتون خواهم گذاشت که حتما لذت خواهید برد.این یک تکه بسیار کوتاه از صدای فرزاد حسنی در برنامه آسمانه به سردبیری مژده لواسانی را داشته باشید تا اصل فایل را براتون بگذارم.

برنامه آسمانه+سال

چه فرصتی(یک ساعت اول)۲۲آذر

چه فرصتی(ساعت یک تا دو)22 آذر

دوستان عزیز کسی برنامه را ضبط کرده برامون بفرسته...

الهی عَفَکَ  عَفَکَ عَفَک


نوشته شده توسط:زهرا. غ چهارشنبه ۲۳ آذر۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۳۲ بعد از ظهر|